VIP Transferler

Yeni model konforlu araçları, sertifikalı profesyonel kaptanları ve 7/24 hizmetinizdeyiz.

Havalimanı Transferleri

Değerli iş ortağımız, Türkiye’nin en büyük metropollerinden biri olan İzmir’de misafirlerinizin en rahat ve en güvenilir şekilde havalimanına ulaşması veya alanda karşılanarak gidecekleri adreslere transferleri için 7/24 yanınızdayız.

Şehir İçi Transferler

Sizlerin ve yabancı konuklarınızın İzmir’i dolu dolu yaşamanızı ve bu kültürü özümsemenizi sağlayacak turlar düzenliyoruz. İzmir gezilerinde 7/24 yanınızdayız.

Şehirler Arası Transferler

Yeni model konforlu araçları, sertifikalı profesyonel kaptanları ve 7/24 hizmetinizdeyiz.

İş Organizasyonları ve Toplantılar

İzmir’de gerçekleşecek konferanslarınız ve organizasyonlarınız için katılımcılarınızın havalimanlarından karşılanması, ardından otellerine transferlerini sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz misafirlerinize özel programlarınız için de şehir içi transfer hizmetini yine sizin için sağlıyoruz

Turlar

Türkiye’ nin Tarihi ve Doğal Güzelliklerini VIP Mercedes Vito marka araçlarımız ve Vip Vito İzmir’in müşteri memnuniyet esaslı çalışma prensibiyle keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Kişiye Özel Günlük Tahsisler

Şöförlü araç kiralama, adından da anlaşıldığı gibi araç kiralama hizmetinin yanı sıra şoför hizmetinin de verilmesini ifade etmektedir. Günümüzde kişiler pek çok nedenden dolayı araç kiralama hizmetlerine başvurabilmektedir. Bazen şehir dışında uzun bir yola giderken bazen şehir içinde gezmek için kiralanan bu araçlar bazen ise özel günlerde gelin arabası olarak kullanılmak üzere kiralanabilmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmeti ise araç kiralamak isteyen kişilerin aracı kullanacak bir şoföre sahip olmaması ya da şoförün aracı kullanmak istememesi durumunda başvurulan bir araç kiralama hizmetidir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinden kişiler genellikle bilmedikleri şehirlerde kaybolmamak ve zamandan tasarruf etmek için yararlanırlar. Oldukça iyi bir hizmet olan şoförlü araç kiralama hizmetine bilinmeyen bir şehirde başvurmanın yanı sıra düğün, nişan gibi özel günlerde de başvurulmaktadır.